Ciesz się autentycznymi emocjami w największym salonie vr w trójmieście

Nasz salon składa się z dwóch pieter. Większego na którym znajdują się 4 stanowiska HTC VIVE, symulator wyścigowy, oraz stanowiska filmowe VR. Natomiast na mniejszym pomieszczeniu mamy 2 stanowiska HTC VIVE PRO oraz stanowisko Oculus Quest. Łącznie do Dyspozycji naszych gości jest aż 10 stanowisk VIRTUAL REALITY co czyni nas największym i najlepszym salonem VR w Trójmieście 

Czy w trakcie rezerwacji jesteśmy sami w pomieszczeniu?

Dokonując rezerwacji nawet tylko jednego stanowiska otrzymują Państwo całe piętro na wyłączność. Nikt poza Państwem i osobistym przewodnikiem nie będzie przebywał w danej przestrzeni. Tak aby mogli się Państwo bawić w pełni swobodnie.

Czy można zorganizować u was imprezę, urodziny, wieczór kawalerski, etc...?

Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Płacą Państwo jedynie za wynajęte stanowiska, a salon na wyłączność otrzymują Państwo Gratis. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji imprez.

Co tydzień organizujemy: urodziny dla dzieci, osiemnastki, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, imprezy integracyjne. Jesteśmy również bardzo elastyczni, więc chętnie pomożemy Ci w organizacji nietypowego wydarzenia w naszym salonie VR :D.

 

Ile stanowisk zarezerwować?

Wszystko zależy od tego czego oczekujesz :D. Jeśli chcesz zagrać z znajomymi w trybie MULTIPLAYER to potrzebujecie tyle samo stanowisk w ile osób chcecie grać jednocześnie. 

Istnieje możliwość przyjść w większa ilość osób i zmiany się na stanowiskach. Przy większych grupach zalecamy aby w przypadku wizyty dorosłych jedno stanowisko przeznaczyć dla maksymalnie 3-4 osób. W przypadku dzieci zalecamy 1 stanowisko na 2-3 dzieci.

Czy trzeba posiadać doświadczenie w grał?

Absolutnie nie, każdy nasz gość otrzymuje pomoc osobistego przewodnika który pomoże w doborze odpowiednich aplikacji oraz przeprowadzi przez wszystkie niuanse tego magicznego doświadczenia wirtualnej rzeczywistości.

Ile trwa jedna gra? Czy trzeba się decydować tylko na ograniczoną ilość?

Ponownie absolutnie nie, posiadamy bardzo bogatą starannie wyselekcjonowaną bibliotekę tytułów tak aby każdy niezależnie od wieku dobrze się bawił :D. W trakcie rezerwacji światy można zmieniać nieograniczoną ilość razy w czym pomagają nasi przewodnicy. 

Czy to zabawa tylko dla dzieci?

Jeszcze raz stanowcze nie,  Wirtualna rzeczywistość to zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Bają się u nas zarówno dzieci, dorośli jak również seniorzy. Minimalny wiek użytkowników to 8 lat. A maksymalnego nie ma.

Czy jest możliwość zakupu biletu w prezencie?

Jak najbardziej. Vouchery podarunkowe można zakupić online lub w naszym stacjonarnym salonie (w razie potrzeby przesyłamy je również pocztą). Taka forma prezentu świetnie sprawdzi się jako prezent dla dzieci, męża, żony, rodziny, przyjaciół. Jedno jest pewne dla obdarowanego będzie to coś nowego co wywoła na jego ustach uśmiech, a dzięki przeżytym emocjom zapamięta go na długo 😛

Kiedy warto do nas przyjść?

Zawsze :D. Nasz salon świetnie się sprawdzi do wyjścia z znajomymi. Jako atrakcja dla dzieci, do wyjścia całą rodziną. Wiele par decyduję się również na randkę u nas, na wyjście na rocznicę ślubu. 

Czy można nas odwiedzić grupą zorganizowaną?

Jak najbardziej. Nasz lokal pomieści grupy do 30 osób. W razie chęci przyjścia do nas większą grupą zapraszamy do konktaktu.

Czy istnieje możliwość rezerwacji poza godzinami otwarcia?

Jak najbardziej, jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych gości. Poza godzinami często przyjmujemy wycieczki klasowe, kolonie, imprezy integracyjne, ale w razie możliwości również indywidualnych klientów.

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące cię pytania? zapraszamy do kontaktu poprzez kontakt telefoniczny wiadomość mailową wiadomość na naszym profilu FB Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania

Rezerwacji wizyty w naszym salonie można dokonać w następujące sposóby:

KOntakt telefoniczny

531 394 532

Mailowy

vrstudio.gdynia@gmail.com

Wiadomość na FB

Możesz również do nasz napisać w wiadomości prywatnej na naszym profilu FB.