Impreza
integracyjna:

Dlaczego warto zorganizować u nas imprezę integracyjną?

Możliwość spożywania własnego alkoholu

Możliwość wniesienia własnego jedzenia

Zaangażowanie całej grupy

Stały koszt niezależny od ilości osób

Team
Building

Dogodny dojazd

Duża ilość atrakcji

Indywidualne podejście

Realizacja nietypowych próśb

Sprawdź dostępne pakiety
imprez integracyjnych:

4 stanowiska VR

1 Przewodnik/Opiekun (dodatkowy opiekun to koszt 99 zł za całą imprezę)

Salon VR na WYŁĄCZNOŚĆ

Odpowiedni dla grup od 4 do 15 osób

WARIANTY CZASOWE: 

2 h: 599 zł

3 h: 899 zł

4 stanowiska VR + SYMULATOR WYŚCIGOWY

2 Przewodników

Salon VR na WYŁĄCZNOŚĆ

Odpowiedni dla grup od 4 do 15 osób

WARIANTY CZASOWE: 

2 h: 799 zł

3 h: 1199 zł

Zbuduj swój zespół przy wspólnej zabawie:

Dowiedź się więcej:

Jak przebiega impreza?

Jest kilka możliwości. Zawsze na samym początku ustalamy z grupą czego mniej więcej oczekuje. Każdą rezerwację tratujemy bardzo indywidualnie, aby goście czerpali maksimum zabawy z wizyty. Najczęściej zabawa na imprezie składa się z dwóch części: 1) team buildingu –  wspólna zabawa w trybie multiplayer, nic tak bardziej nie łączy ludzi jak wspólny wróg, który może nas zabić 2) doświadczenia ekstremalne (jednoosobowe) takie jak przejście po desce nad przepaścią, kolejka górska, zjazd na nartach, latanie po mieście jak superman, etc. W trakcie trwania imprezy integracyjnej możemy zorganizować turniej w jedną z gier. Przedstaw nam swoje wymagania, a my zaproponujemy Ci orientacyjny scenariusz zabawy, który oczywiście mógłby być modyfikowany na żywo.

Czy Można wnieść własne jedzenie?

Jak najbardziej. W sali jest przygotowania przestrzeń, która sprawdzi się do strefy biesiadnej w trakcie trwania zabawy. Za wniesienie własnego jedzenie i napojów nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Istnieje również możliwość przygotowania wszystkiego przez nas. Współpracujemy z najlepszymi miejscowymi restauracjami, które oferują dla naszych klientów specjalne zniżki. W lokalu znajduje się lodówka, czajnik elektryczny, mikrofala które mogą wykorzystać nasi klienci.

Ile osób może grać jednocześnie?

W naszym salonie w tym momencie znajduje się aż 10 stanowisk VR. Tak wiec jednocześnie może bawić się aż 10 osób. W trybie multiplayer jednocześnie mogą grać 4 osoby. Co do ilości stanowisk w trakcie rezerwacji proponujemy aby na każde 2-3 osoby przeznaczyć 1 stanowisko, tak aby każdy miał możliwość wypróbowania kilku możliwości.

Czy zabawa w VR pozytywnie wpływa na budowanie zespołu?

Wspólna zabawa w trybie multiplayer sprawdza się bardzo dobrze w team buildingu. Wspólny wróg sprawia, że na bok trzeba odłożyć wzajemne niechęci i razem stawić czoła nadchodzącemu niebezpieczeństwu. Oprócz trybu współpracy istnieje również możliwość wzajemnej rywalizacji co bardzo buduje wzajemne więzi. 

Czy trzeba mieć doświadczenie w graniu?

Absolutnie nie. Nasz zespół przewodników opowiada o wszystkich, tłumaczy aplikacje z dużą cierpliwością. Pomaga również w doborze atrakcji pod indywidualne potrzeby każdego gościa. Biblioteka doświadczeń została tak dobrana, aby każdy niezależnie od wieku mógł znaleźć coś dla siebie.