Imprezy w salonie wirtualnej rzeczywistości...

Wraz z gośćmi wyrusz w ekcytujących podróż po wirtualnych światach...

Szukasz miejsca na organizację imprezy z nietypowej okazji? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań aby spełnić każde Twoje życzenie. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki :D.

przewodnik VR dba o dobrą zabawę gości w trakcie imprezy

O dobrą zabawę w trakcie imprezy dbają nasi przewodnicy:

Nasz zespół pracowników zna Wirtualne Światy w każdym najmniejszym szczególe. W trakcie imprezy będą dbali o świetną zabawę twoich gości. Mają oni spore doświadczenie w pracy z dziećmi, większość z nich w wolnych chwilach udziela się w wolontariacie pracując z dziećmi. Osobiście spędzili wiele godzin na poznanie każdego zakamarka tego magicznego świata.

Jedzenie i napoje:

dwie opcje: 

1) przygotowujesz wszystko osobiście. Nie ponosisz żadnych opłat za wniesienie własnego jedzenia i napoi do naszego lokalu. Pod tym aspektem nie ma żadnych ograniczeń. Istnieje możliwość wniesienia własnego alkoholu.

2) zlecasz to nam, a my przygotujemy dla Ciebie pełną zastawę wraz z przekąskami i napojami. Chciałbym aby Twoi goście zjedli coś większego. Nie ma problemu, współpracujemy z najlepszą restauracją w okolicy, która zadba aby Twoi goście nie byli głodni 🙂

Impreza, lokal na wyłączność:

Cały nasz lokal w trakcie rezerwacji pozostaje do wyłącznie do Waszej dyspozycji. W trakcie imprezy w lokalu nie będą przebywać inne grupy i osoby poza obsługą salonu.

Ilość osób na imprezie:

Nasz lokal składa się z 2 pięter. Większość imprez organizujemy na większych piętrze które może pomieścić do 20 osób. Na mniejszym piętrze mieści się dodatkowe 10 osób. Tak więc istnieje możliwość organizacji u nas imprezy maksymalnie do 30 osób. Koszt imprezy jest zależny od wybranego pakietu. 

Wirtualne obrazy,
prawdziwe emocje...

Najczęściej zadawane
pytania w temacie imprez:

Czy do lokalu można wnieść alkohol?

Tak, w trakcie rezerwacji nasz salon jest do twojej wyłącznej dyspozycji. Wiec w granicach zdrowego rozsądku istnieje możliwość wniesienia do lokalu własnego alkoholu.

Od czego zależy koszt imprezy?

Odpowiedź już wkrótce (nasza strona jest obecnie w przebudowie)…

Czy można wnieść własne jedzenie i napoje?

Jak najbardziej. Istnieje również przygotowanie jedzenia przez najlepszą restaurację w okolicy.

czy dla każdej osoby jest potrzebne osobne stanowisko?

Niekoniecznie, zalecamy aby jedno stanowisko przeznaczyć dla od 1 do 4 gości. Aktualną cenę jednego stanowiska sprawdzisz w naszym cenniku.

Czy ponosimy dodatkowy koszt za to że lokal dostajemy na wyłączność?

Ile wcześniej należy dokonać rezerwacji?

Nie ma jednej zasady. Rezerwacji imprezy najlepiej dokonać 2- 4 tygodnie przed planowaną zabawą. Rezerwacje przyjmujemy nawet 6 miesięcy do przodu (istnieje możliwość modyfikacji rezerwacji w późniejszym terminie). Zapraszamy do kontaktu.

Czy wymagana jest zaliczka?

Ile osób może grać jednocześnie?

W jaki sposób przebiega impreza?

Jaki jest minimalny i maksymalny wiek uczestników imprezy?