Przenieś się do VIRTUAL REALITY już dziś

CENNIK

Scroll below

Multiplayer dla nawet 6 osób

W naszym salonie udostępniamy możliwość zagrania w trybie MULTIPLAYER do 6 osób w jednej grze. Jest to świetna forma integracji grupy. Zbierz ekipę i wspólnie przyjdźcie zmierzyć się z hordą zombie, buntem robotów. Obrońce razem zamek strzelając z łuku, a może stańcie przeciwko sobie na bokserskim ringu… 

W naszym salonie VR udostępniamy dla klientów aż 9 stanowisk Virtual Reality

Promocje:

Promocja dla Par

Przyjdź w dwie osoby i ciesz się promocyjną cenną. Nie muszą Was łączyć żadne relacje, wystarczy że będziecie chcieli przyjść do nas wspólnie. Zabierz ze sobą kogo tylko chcesz…

30 minut 59 zł, a 60 minut 89 zł

VR dla dzieci za free

Chcesz grać za DARMO na VR? Nie masz co robić w wakacje? Masz mniej niż 16 lat? Jeśli tak to świetnie, możesz przyjść do salonu VR… ABY GRAĆ ZUPEŁNIE ZA DARMO. Wystarczy, że przyjdziesz wraz z opiekunem który będzie grał razem z Tobą . Do Twojej dyspozycji będziesz miał wszelkie gry u nas dostępne , również te w trybie MULTIPLAYER . Za Ciebie nie zostaną naliczone żadne opłaty.

*nie jest to oferta a promocja, która obowiązuje od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Aby z niej skorzystać należy wcześniej wykupić bilet online oznaczony tą promocją. W celu uzyskania więcej szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Długie granie...

Zbierz ekipę znajomych i wpadnij do salonu VR zyskując mega GRATIS. Możecie przynieść ze sobą jedzenie, napoje (również te z procentami).

Do 2h rezerwacji 30 minut gratis

CENNIK:

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailowo, poprzez wiadomość na FB lub osobiście w salonie.

Na każdym stanowisku osoby grające mogą się zmieniać w każdym momencie. Co do tego nie ma ograniczeń. Optymalnie aby w ciągu godziny z jednego stanowiska korzystało od 1 do 4 osób.

Jesteś zainteresowany?

Masz więcej pytań?

Strefa VR a Twoim weselu - emocje gwarantowane
Wesele123.pl